W naszym Klubie Seniora każda wspólna chwila ma wyjątkową wartość.
Przerwy kawowe to nie tylko moment odpoczynku, ale przede wszystkim czas na serdeczne rozmowy, uśmiech i bycie razem. Przy filiżance kawy zawsze panuje ciepła, przyjazna atmosfera.
Niedawny wyjazd na basen był z kolei doskonałą okazją do aktywności i relaksu. Wspólne ćwiczenia w wodzie i chwile odprężenia przyniosły nam dużo radości i pozytywnej energii.
Cieszymy się, że możemy tworzyć tak zgraną i życzliwą społeczność. Już z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania!
Działania odbywają się w ramach projektu „CUS Babimost – Integracja i Wsparcie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021–2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, Działanie 6.13 Usługi społeczne i zdrowotne.
#FunduszeEuropejskie #FunduszeUE #CUS #Babimost








